Neplaťte za něco, co nemusíte! Ověřte si spolehlivost svých dodavatelů!

Rozsáhlá novela Zákona o dani z přidané hodnoty zavádí od 1. ledna 2013 mimo jiné také institut nespolehlivého plátce. Podnikatelé si musí hlídat, s kým obchodují. Protože ten, kdo přijme zdanitelné plnění od nespolehlivého plátce, který byl zapsán a zveřejněn v seznamu nespolehlivých plátců, bude ručit za nezaplacenou daň z tohoto plnění.

 

Automatické sledování dodavatelů, zda-li nejsou na černé listině plátců DPH - ,,Nespolehlivý plátce DPH", Vám zjednoduší a ulehčí tuto novou administrativní zátěž zvládnout.

 

Máte větší množství dodavatelů nebo nechcete neustále kontrolovat, zda se někdo z Vašich dodavatelů nedostal na "černou listinu" jako nespolehlivý plátce a platit za něj zbytečně DPH? Nabízíme Vám naši aplikaci, která bude Vaše dodavatele kontrolovat sama za Vás a na případného nespolehlivého plátce Vás upozorní.

 

Nemusíte stále zadávat  identifikační čísla (DIČ) při vyhledávání. Do databáze si je vložíte pouze jednou a aplikace sama za Vás všechna vložená identifikační čísla (DIČ) kontroluje. Pokud najde "Nespolehlivého plátce DPH", aplikace Vás na tuto skutečnost upozorní. Upozornit Vás může i na dodavatele, který není plátcem DPH.

 zavřít X

NESPO - Sledování nespolehlivých plátců DPH a běžných účtů

Na rozdíl od mnoha konkurenčních aplikací nabízejících možnost sledování nespolehlivých plátců přes webová rozhraní nebo zasíláním Vašich dat e-mailem kamsi..., Vám naše aplikace zajistí stálou kontrolu nad Vašimi daty. Nikam je nemusíte posílat, nikomu je nemusíte ukazovat. Vše zůstává na Vašich serverech a počítačích. Máte tak zaručeno, že se Vaše data nedostanou k nepovolaným osobám či konkurenci.

 

Funkce monitoringu registrovaných běžných účtů plátců DPH je do aplikace plně implementována! Kontroluje veškeré změny ve zveřejněných účtech a na jakoukoliv změnu Vás ihned upozorní. Tedy nejen na to, že dodavatel nemá zveřejněný účet, nebo nějaký účet, který máte u dodavatele v evidenci není mezi zveřejněnými, ale i na to, když už účet je zveřejněn a pod.

 

Aplikaci lze také spouštět jako službu na PC, takže při nastavení odesílání upozornění e-mailem Vás aplikace včas upozorní o nalezeném záznamu,  i když si nepustíte aplikaci sami nebo nejste třeba zrovna ve své kanceláři. Aplikaci lze propojit na externí zdroje dat (např. do účetnictví), takže veškeré změny budete mít ihned k dispozici i tam, kde je nejvíce oceníte a nemusíte duplicitně zadávat data.

Ukázky některých obrazovek z aplikace